Türkiye Motokros Şampiyonası Sona Erdi

Temmuz 01, 2019

Türkiye Motokros Şampiyonası Sona Erdi 

Türkiye Motokros Şampiyonası 2. Ayak yarışları Karcher yarışı Erdem Bektaş anısına Gönen Belediyesi Şakir Şenkalaycı MX Parkurunda gerçekleştirildi.

Yarışların startı Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu, TMF Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Yıldırım ve protokol üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Organizasyona ev sahipliği yapan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz ödül töreninde yaptığı konuşmasında, "Gönen Belediyesi olarak sporun her branşına destek vermeye önem veriyoruz böyle yetenekli ocuklarımızın ve gençlerimizin bu zorlu spor dalında yer alması çok güzel parkurda onları izlerken bizlerde en az aileleri kadar heyecanlandık gurur duyduk. İlçemizde gerçekleşen motokros yarışlarının her yıl daha güzel ve kalite çıtası yüksek bir organizasyon haline geldiğini belirten başkan Palaz bizler her sene daha iyisini yapmanın gayreti içerisinde olacağız bu vesileyle burada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum yarışlara katılan tüm sporcuları da tebrik ediyorum " dedi.

Sporcular, MX1, MX2, MX, 85cc, 65cc, 50cc ve Veteran sınıflarında iki gün boyunca dereceye girmek için mücadele etti.

 
TOP